.

.
Istnieją pytania, na które stale poszukujemy odpowiedzi.
Czytając zawarte tu treści poznasz ukryte techniki manipulacji stosowane nie tylko przez reklamodawców, sprzedawców, przywódców politycznych i religijnych ale również przez otaczających cię ludzi. Odkryjesz również ograniczenia własnej percepcji oraz biologiczne predyspozycje do ulegania złudzeniom. Dostrzeżesz przyczyny typowych zachowań i bariery społeczne utrudniające wyjście z tego "matrixu".
Staniesz się obserwatorem mającym wpływ na realizowanie swojego życia a nie wykonawcą planów innych ludzi. Wiedza to uaktywnienie własnych możliwości, poprawa jakości własnego życia, otoczenia, poprawa stanu zdrowia i finansów.
Naszym celem jest skłonić czytelnika do obserwacji otaczającego go świata oraz zachęcić do dalszych poszukiwań.

26 kwietnia 2018

Zdalna kontrola umysłu to już nie teoria spiskowa ale fakt


Rząd USA przypadkowo wysyła dziwny plik z kategorii teorii spiskowych opisujący "zdalną kontrolę umysłu" i "technologię wymazywania pamięci". To już kolejny dowód na istnienie ukrywanej przez rząd USA broni psychotronicznej.

Odkrycia dokonał reporter badający grupę lewicowych działaczy jednej z antyfaszystowskiej organizacji. Amerykańska organizacja ds. bezpieczeństwa publicznego Washington State Fusion Center http://www.wsfc.wa.gov/ w odpowiedzi na jego zapytanie wysłała pakiet dokumentów, który zawierał tajemnicze pliki. Reporter otrzymał przez przypadek dane dość szczegółowych badań nad dziwną bronią "psycho-elektroniczną". 

Z badań tych wynika, że użycie sił elektromagnetycznych może służyć do wywoływania w ciele człowieka wielu dziwnych efektów, jak odczuwanie intensywnego bólu, swędzenie czy zesztywnienie ciała. Może służyć również do tzw. "zdalnego mapowania mózgu". 

Chociaż brzmi to, jak fabuła z Archiwum X, badania rządu USA nad bronią psychotroniczną okazują się być faktem. Dokumenty, o których mowa, zostały wysłane do Curtisa Waltmana, dziennikarza pracującego dla organizacji non-profit MuckRock w Bostonie, która pomaga dziennikarzom w składaniu wniosków do organów rządowych o dostęp do informacji.  Zostały one zawarte w materiałach dostarczonych przez Washington State Fusion Center, oddział filii Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego, który zapewnia wymianę informacji i ich analizę.Zgodnie z dokumentacją efekty wywoływane przez ukierunkowane na człowieka fale elektromagnetyczne o określonych częstotliwościach to: 
- utrata pamięci
- zakłócenia w słyszeniu np. słyszenie szumu z trudnego do określenia kierunku
- nagłe swędzenie powiek
- trudności z oddychaniem i mówieniem
- nagłe kołotanie serca bez wyraźniej przyczyny
- nagłe swędzenie klatki piersiowej w okolicach serca
- nagły intensywny ból w okolicy krocza a nawet wymuszony orgazm
- dziwne bóle neurologiczne, jak ból całego ciała 


Oddziaływanie falami na mózg człowieka umożliwia również:
- wywoływanie określonych myśli
- kontrolę marzeń sennych,
- halucynacje. 

Technologia kontroli umysłów za pomocą fal polega na zidentyfikowaniu częstotliwości fal, jaką emituje dany obiekt. Ludzkie ciało na przykład wysyła sygnał elektroniczny o bardzo niskiej częstotliwości. Przy czym pole bio-elektromagnetyczne jest unikalne dla każdego ludzkiego ciała. Jest to identyfikator częstotliwości sygnału elektronicznego dla poszczególnych obiektów.  Dzięki temu broń może zostać dość precyzyjnie ukierunkowana poprzez wysyłanie odpowiedniego sygnału do modulacji fal mózgowych człowieka. 


Urządzenia wykorzystywane do masowej kontroli umysł to np. anteny sieci komórkowej oraz wszelkie telefony przenośne. Istnieją również urządzenia, które wysyłają indywidualny, precyzyjny sygnał do konkretnych ludzi. Urządzenie mogą być zamontowane na pojazdach samochodowych czy helikopterach. Broń można również skierować z broni stacjonarnej do budynku sąsiedniego do konkretnych pomieszczeń uderzając w osoby tam się znajdujące.

Pierwsze opublikowane materiały na temat eksperymentów z bronią psychotropową pojawiły się w latach 70-tych w źródłach radzieckich. Jak widać technologia jest nadal rozwijana. Kto dokładnie wykorzystuje broń do masowej kontroli umysłów nadal pozostaje w obszarze teorii spiskowych.


Źródo: https://www.muckrock.com/news/archives/2018/apr/18/fusion-center-em/

Zobacz inne artykuły

1 komentarz:

  1. Urządzenia do kontroli umysłu można zobaczyć na niebie imitują gwiazdy to magnokrafty wyposażone w urządzenia takie jak np teleskopy telepatyczne czy emitery infradźwięku

    OdpowiedzUsuń